Zpět na začátek

Knihovna Třebíč: www

První koordinační schůzka budoucího Jarního festivalu poezie Nezvalova Třebíč 2015 se konala 21. 2. 2014. V Městské knihovně v Třebíči se sešli zájemci o organizaci a koordinaci festivalu umění a tito vydrželi nebo se v průběhu příprav přidávali:

Jméno Funkce Telefon Email
Mgr. Marie Dočkalová Ředitelka Městské knihovny v Třebíči 568 619 527, 728 239 672 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Eva Bazalová Vedoucí útvaru služeb Městské knihovny v Třebíči, zástupkyně ředitelky 568 619 522 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Milan Zeibert Místostarosta města Třebíč 568 896 221 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Helena Nosková Sbormistryně pěveckého sboru Cantus Slunko 602 892 495 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
PaedDr. Libor Kalina Vedoucí Památníku písemnictví na Moravě, pobočky Muzea Brněnska, kurátor – literární historik 547 229 136 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Kristýna Cimalová Památník písemnictví na Moravě Rajhrad, kurátorka - literární historik 547 229 932 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
RNDr. Miroslava Hedbávná Pedagožka, básnířka, fotografka ZŠ Týnská 723 533 111 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Jaromíra Kratochvilová ZŠ Týnská Pedagožka, vedoucí divadelního souboru Áčko Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Pavla Vítková Hotelová škola Třebíč, pedagožka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Eva Růžičková Jazyková korektorka, překladatelka 731 610 397 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
RNDr. Dagmar Benešová Gymnázium Třebíč, pedagožka 774 443 600 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Hana Laštůvková Gymnázium Třebíč, pedagožka Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Lenka Mahelová Gymnázium Třebíč Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Facebook

Přihlásit se k odběru RSS

Získejte oznámení o všech novinkách na svůj email.