Zpět na začátek

Guerilla Poetring

Guerilla Poetring je tady pro všechny, kdo chtějí básněmi netradičně překvapit a potěšit jejich nálezce. Guerilla Poetring dává možnost sdílet poezii, ať už svoji nebo jiných autorů, ukrývat nebo objevovat ji v ulicích.

Stručná pravidla: V den Guerilla Poetringu – ukrývejte básně, vyfoťte je, vyvěste je na facebook. Protože básníme v rámci Nezvalovy Třebíče, můžete ukrývat nejen svoje, ale i Nezvalovy básně, které se Vám líbí nebo Vás inspirovaly. Básně umístěte tak, aby nepoškodily majetek (lavičky, zábradlí, sochy, sloupy osvětlení, stromy, větve aj.) a takovým materiálem, který bude snadno odstranitelný (provázek, neškodné a odstranitelné lepicí pásky). Tuto podmínku je třeba respektovat. Básně, které si neodnesou kolemjdoucí zájemci, budou odstraněny v neděli 22. 3.

19:00 Noc s Vítězslavem Nezvalem

Zahajovací večer Jarního festivalu Nezvalova Třebíč. Vyhlášení výsledků literární soutěže a celovečerní kulturní program. Moderuje Eva Fruhwirtová. Účinkují: Slunko Třebíč a Lumír Olšovský, Ivana Andrlová, Petra Švestková, Vítězslav Podrazil, Jitka Jiříčková, Michal Willi Sedláček a Eva Trnková, Chyť páva - hudební skupina Gymnázia Třebíč, Šimon Benda a celá řada přátel poezie a umění. Občerstvení Vrátka o.s. Vstupné 100,- Kč.

Facebook

Přihlásit se k odběru RSS

Získejte oznámení o všech novinkách na svůj email.